AROMASTAND DOME BK
Original price
RM14.90
Current price
RM12.90
Spec/Size
| Product Code | 250818145900 |
| Color | black |
| Size | Width 5.5 x Depth 3 x Height 5.6 cm |
| Materials | ceramic polypropylene |
| Weight | 60g |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | Width 7.5 x Depth 5 x Height 7.6 cm |
| Package Weight | 0.1kg |
| Made In | CHINA |
●Please use this product as a stand for fragrance sticks (sold separately).
*This product is fragile. Please be careful when using.
*Cannot be used as tableware.