WOODEN SPOON CZ3221
RM12.90
Spec/Size
| Product Code | 261012446900 |
| Color | NATURAL |
| Size | W22 x D7.2 x H2cm |
| Materials | BAMBOO |
| Weight | 0.05kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W24 x D7.2 x H2cm |
| Package Weight | 0.05kg |
| Made In | CHINA |