WOODEN LADLE SZ3281
RM19.90
Spec/Size
| Product Code | 261012447300 |
| Color | NATURAL |
| Size | W28 x D8.5 x H2cm |
| Materials | BAMBOO |
| Weight | 0.1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W30 x D8.5 x H2cm |
| Package Weight | 0.1kg |
| Made In | CHINA |