WOMEN'S COOL LONG LENGTH ROOM PANTS, DOT PATTERN L
Original price
RM51.90
Current price
RM32.40
Spec/Size
| Product Code | 250758690500 |
| Color | BLACK |
| Size | W77 x D87 x H0.3cm |
| Materials | POLYESTER POLYURETHANE |
| Weight | 0.26kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W14 x D21 x H2cm |
| Package Weight | 0.35kg |
| Made In | CHINA |