WOMEN'S COOL CAMISOLEne WH M
Original price
RM39.90
Current price
RM27.90
Spec/Size
| Product Code | 2115100040509 |
| Color | WHITE |
| Size | W19 x D21 x H0.5cm |
| Materials | NYLON/POLYURETHANE |
| Weight | 0.07kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W19 x D21 x H0.08cm |
| Package Weight | 0.29kg |
| Made In | CHINA |
[ This is M size ]
Enjoy a cool, smooth, and refreshing feel with Nitori’s cooling fabric technology.
- Instant cool-touch comfort
- Moisture-wicking and quick-drying performance
- Antibacterial and odor-resistant treatment
Easy Care:
Machine washable (please use a laundry net)
Size Chart:
