STEAMER 25CM
RM32.90
Spec/Size
| Product Code | 261011490500 |
| Color | NATURAL |
| Size | W25 x D25 x H5cm |
| Materials | JAPANESE CEDAR |
| Weight | 0.3kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W25 x D25 x H5cm |
| Package Weight | 0.3kg |
| Made In | CHINA |