SQUARE DISH CLIP
RM9.90
Spec/Size
| Product Code | 261010576500 |
| Color | OTHERS |
| Size | W19 x D8 x H4cm |
| Materials | STAINLESS STEEL |
| Weight | 0.08kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W23 x D8 x H4cm |
| Package Weight | 0.08kg |
| Made In | CHINA |