SKIN QUILT N COOL WSP Q RO S2403
Original price
RM259.00
Current price
RM207.20
Spec/Size
| Product Code | 250754571200 |
| Color | MIDDLE GRAYISH ROSE |
| Size | W200 x D200 x H2cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 2.04kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W29 x D22 x H25cm |
| Package Weight | 2.06kg |
| Made In | CHINA |