SKIN QUILT N COOL WSP D WH S2403
Original price
RM167.20
Current price
RM104.50
Spec/Size
| Product Code | 250754570800 |
| Color | WHITE |
| Size | W180 x D190 x H2cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 1.7kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W29 x D24 x H25cm |
| Package Weight | 1.7kg |
| Made In | CHINA |