REVERSIBLE NCOOL BLANKET SP Q GY S2502
RM169.00
Spec/Size
| Product Code | 2115100051857 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W200 x D200 x H.2cm |
| Materials | Nylon/polyethylene |
| Weight | 1.27kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D17 x H22cm |
| Package Weight | 2.18kg |
| Made In | VIET NAM |
Queen Size
[Nitori's Cooling (N Cool)] Lining:
●Cooling (lining)
●Antibacterial and deodorizing (lining)
●Can be used on both sides
■Composition
Fabric: 100% Polyester
Lining: 70% Polyester, 30% Nylon
■Machine washable (use a net)