QUILT COVER SEERSUCKER GY 24SS11 S
Original price
RM71.00
Current price
RM62.90
Spec/Size
| Product Code | 250752623100 |
| Color | LIGHT1 GRAY |
| Size | W150 x D210 x H1cm |
| Materials | POLYESTER |
| Weight | 0.94kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D12 x H22cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |