QUILT COVER NGRIP BOTANICA Q
Original price
RM179.00
Current price
RM143.20
Spec/Size
| Product Code | 2115100002095 |
| Color | MIDDLE GREEN |
| Size | W220 x D210 x H1cm |
| Materials | COTTON |
| Weight | 1.1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D13 x H22cm |
| Package Weight | 1.2kg |
| Made In | CHINA |