PILLOW PAD N COOL WSP WH S2403
Original price
RM29.90
Current price
RM14.90
Spec/Size
| Product Code | 250752591700 |
| Color | WHITE |
| Size | W65 x D45 x H1cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 0.16kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D6 x H22cm |
| Package Weight | 0.19kg |
| Made In | CHINA |