PILLOW PAD N COOL WSP GY S2403
Original price
RM39.90
Current price
RM29.90
Spec/Size
| Product Code | 250752591600 |
| Color | LIGHT2 GRAY |
| Size | W65 x D45 x H1cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 0.18kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13 x D6 x H21cm |
| Package Weight | 0.19kg |
| Made In | CHINA |
- A structure that can make a
natural curvature of the neck beautifully for straight neck measures.
● Polyester wadding gently
supports the head
● Polyethylene pipe
inner material can be put in and out, height adjustable The
neck support can be made to the specifications that suit you
● Antibacterial and deodorant processing (side fabric)
● Hand washing OK
■ Pillow height: Hikume
■ Pillow firmness: Stiffness (neck)
■ Composition
side fabric: 100%
polyester Filling: Neck Polyethylene pipe
Other 100%
polyester Approx. 0.25kg
■ Hand wash