NCOOL BODY PILLOW POLAR CAT M BK
RM79.90
Spec/Size
| Product Code | 2116100005963 |
| Color | BLACK |
| Size | W50 x D20 x H20cm |
| Materials | Polyester Polyurethane |
| Weight | 0.4kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | - |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W50 x D20 x H20cm |
| Package Weight | 0.7kg |
| Made In | CHINA |