LD TABLE RELAX WIDE 220 WN-MBR
Original price
RM1,399.00
Current price
RM1,259.00
Spec/Size
| Product Code | 2110100013850 |
| Color | Middle Brown |
| Size | W220 x D90 x H65cm |
| Materials | Natural wood (rubberwood) |
| Weight | 35.8kg |
| Warranty | 5 YEARS |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 15 minutes |
| Delivery Type | DeliveryWithAssembly |
| Package Size | W230.1 x D99.5 x H8.2cm |
| Package Weight | 40kg |
| Made In | Malaysia |
[Detailed dimensions (approx.)]
Internal dimensions between legs: 62cm
Height from floor to bottom of tabletop and back panel: 61cm
Tabletop thickness: 2cm