JUMBOCUSHIONCOVER COTTON LINEN WASH BL
Original price
RM28.00
Current price
RM25.10
Spec/Size
| Product Code | 250751536800 |
| Color | SOFT BLUE |
| Size | W65 x D65 x H1cm |
| Materials | COTTON85%LINEN15% |
| Weight | 0.14kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D2.5 x H22cm |
| Package Weight | 0.17kg |
| Made In | CHINA |