ICY KET N COOL WSP HALF DBL S2403
Original price
RM89.90
Current price
RM71.90
Spec/Size
| Product Code | 250758658100 |
| Color | DARK BLUE |
| Size | W100 x D140 x H0.5cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D8 x H22cm |
| Package Weight | 1kg |
| Made In | CHINA |