ICY KET N COOL SP S RO S2402
Original price
RM71.90
Current price
RM44.90
Spec/Size
| Product Code | 250758651700 |
| Color | MIDDLE GRAYISH ROSE |
| Size | W140 x D190 x H0.5cm |
| Materials | NYLON/POLYURETHANE |
| Weight | 0.65kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13 x D14 x H22cm |
| Package Weight | 0.8kg |
| Made In | CHINA |