ICY KET N COOL Q BL S2401
Original price
RM119.00
Current price
RM95.20
Spec/Size
| Product Code | 250758657100 |
| Color | LIGHT BLUE |
| Size | W200 x D190 x H0.5cm |
| Materials | POLYESTER/NYLON |
| Weight | 1.1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W17 x D12 x H22cm |
| Package Weight | 1.88kg |
| Made In | CHINA |