FLOORMATMIRABELLE 118/DW6X 55X85
Contact Us
RM63.90
Spec/Size
| Product Code | 250713086300 |
| Color | BEIGE |
| Size | 55 x 85 X 1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 55 x 85 x 2cm |
| Package Weight | 0.8kg |
| Made In | EGYPT |
Accent your entrance or room.
■ Composition
Pile: 100% polypropylene
■ (Not washable)