FLOORMAT KARMAN 113/DW6W 55X85
Contact Us
RM47.90
Spec/Size
| Product Code | 250713086500 |
| Color | IVORY |
| Size | 55 x 85 X 1cm |
| Materials | POLYPROPYLENE |
| Weight | 0.8kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 55 x 85 x 2cm |
| Package Weight | 0.85kg |
| Made In | EGYPT |
Accent your entrance or room.
■ Composition
Pile: 100% polypropylene
■ (Not washable)