BOTTELLA FLIP TOP 1L OLIVE
RM19.90
Spec/Size
| Product Code | 261800049400 |
| Color | OLIVE |
| Size | W8.7 x D8.7 x H25.6cm |
| Materials | PP, TRITAN, TPE, SILICONE |
| Weight | 0.14kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W0 x D0 x H0cm |
| Package Weight | 0.14kg |
| Made In | MALAYSIA |