BLANKET POKOPOKO RABBIT TOUCH WH S A2425
RM179.00
Spec/Size
| Product Code | 2115100009582 |
| Color | White |
| Size | W140 x D200 x H4cm |
| Materials | polyester |
| Weight | 2.4kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W80 x D100 x H100cm |
| Package Weight | 2.9kg |
| Made In | CHINA |
Single size
● Fluffy and warm to the touch.
■ Composition
Fabric:
100% polyester fluff,
100% polyester ground yarn
Lining:
100% polyester fluff,
100% polyester ground yarn.
■ Machine washable (use a laundry net).