WHITE BOARD MBR 9060
Original price
RM59.90
Current price
RM53.90
Spec/Size
| Product Code | 250814161600 |
| Color | NATURAL |
| Size | 90 x 2 x 60cm |
| Materials | PINE STEEL |
| Weight | 1.15kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Need to Assemble |
| Assembly Time | 10Min |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | 90 x 2 x 60cm |
| Package Weight | 1.15kg |
| Made In | CHINA |
[Product weight] Approx. 1.15kg
[Material]
Body: Steel
Frame: Pine
[Attached parts]
Heaton: 2
Magnets: 4
String: 1